O MNĚ

Irena KubicováJsem Žena, manželka skvělého muže, maminka dvou prima dětí, které jsou největšími hybateli mého života. Jsem tam, kde mám být - žiji v Českém Švýcarsku, v Krásné Lípě na Kamenné Horce, u lesa, na kopci, v domě s velkou zahradou a s výhledem do daleka... a ošlehaná severním větrem tvořím mozaiku aktivit, které mi dávají smysl a utváří celek. Mým hlavním proudem je celostně pečovat o zdraví člověka, to v sobě zahrnuje poradenství, jógu a osobní rozvoj.

Vystudovala jsem farmacii na Univesitě Karlově. Absolvoval jsem věděckou stáž v Laboratoir Inserm v Paříži zaměřenou na imunologii a program Kreativní pedagogika a pedagogická kondice na DAMU. Studovala jsem homeopatii, tradiční čínskou medicínu a fytoterapii. Na fakultě jsem se věnovala základům kosmetologie. Absolvova jsem řadu kurzů a seminářů o osobním rozvoji, největší školou je ale pro mě život sám, vztahy s lidmi, moje děti a manželství, cesty do neznáma i za humny, duchovní pouť do Santiaga de Compostela, praktikování jógy, přechod přes žhavé uhlí...Inspirují mě lidé kolem mě, inspiruje mě příroda a umění.

Jsem autorkou projektu Prolínání Světů konference, prostřednictvím které přináším do Šluknovského výběžku témata osobního rozvoje. Lásku k přírodní kosmetice proměňuji v kurzech výroby domácí kosmetiky. 

Pomáhám organizovat kulturní program v čajovně Na Kopečku www.domeceknakopecku.cz, jsem kurátorkou farního evangelického sboru v Rumburku.

Jsem činorodá, pokud cítím vášeň něco dobrého vytvořit, tvořím, ale umím si i počkat, zalést do jeskyně a nedělat nic. Důležité je pro mě žít přirozeně, dát našim dětem to nejlepší, co mohu, komunikovat přímo, tvořit smysluplnné věci, které přináší dobro mě, mému okolí a světu. V podnikání propojuji srdce s rozumem.

Mám svá životní témata, jako každý. Za sebou kotrmelce, nedaření se, strach i zklamání...

Pokud byste chtěli navštívit České Švýcarsko, postaráme se s mým mužem o vaši dovolenou, ubytování  v Českém Švýcarsku, výlety na míru a půjčení sportovních potřeb, to vše pod www.cottage.cz, o který se stará převážně můj muž Aleš. Jste vítáni!

Kurzy:

2015-2016    Instruktor hatha jóga Power yoga akademie (probíhá)
2014-2015    Lektorka kurzu Umělcova cesta
2014             Aromaterapeutická masáž, Adéla Zrubecká
2014             Jógová terapie, Power yoga akademie
2014             Vitální jóga, Power yoga akademie
2014             Jógová terapie dětí, CADJ
2013             Moon Mother, výcvik Miranda Gray
2012             Seminář Cvičení dětské jógy I. a II. CADJ
2004-2009    Shakti Jóga, meditace - Markéta Sulánská
2007-2009    Tradiční čínská medicína, Česká Sinobiologická společnost
2004             Reiky I. a II. - Milena Malá
2003-2005    Homeopatie, Boiron

Dosažené vzdělání:

2005-2007    DAMU - Kreativní pedagogika a pedagogická kondice
2004             Atestace I. stupně obor lékárenství
2002             L´Université Paris 7 Inserm, France -imunologie
1997-2002    Univerzita Karlova-Farmaceutická fakulta, obor farmacie

 

Mgr. Irena Kubicová
Kamenná Horka 110
Krásná Lípa
tel.: +420 777 576 621
email: irenakubicova[a]seznam.cz
www.irenakubicova.cz
IČ: 03600564